4.liga - skupina E

1.kolo

AFK Druháci - Oranjes 04        1:3   ( 1:1 )
B.: 6. Šmíd

Komentář: No tak k prvnímu zápasu jsme se dostavili docela i v hojmén počtu na to s kolika hráči jsem počítal. A od první minuty jsme byli lepší a hned v 6. minutě jsme šli do vedení po zásluze Šmída, který zasunul míč do brány po střele Kropelnického. A po zbytek utkání jsme se jen trápili. Nedokázali jsme vstřelit další branky z vyložených šancí, který měli postupně Machač i Váchal. Ale nezvládali jsme koncovku a když už byl brankář hostujícího týmu překonán tak zasáhla tyčka. Ve 26. minutě bylo srovnáno a to autovém vhazování kdy naši obranu přehlavičkoval útočník a bylo to 1:1. Po přestávce jsme opět začali pálit jednu šanci za druhou a přišel trest. Ve 35. minutě vykopával hostující golman od brány a náš jinak výborně chytající Vosyka nepustil míč do autu ale do branky. Do konce zápasu jsme se tlačili před soupeřova brankáře, ale většina šancí končila na výborně chytajícím golmanovi Oranjes. Pojistka od soupeře přišla ve 47. minutě, kdy pěknou kombinací hosté překonali Vosyku. Poté již měl výbornou šanci Kropelnický po nádherné přihrávce Šípka a poté i Šmída, ale golem to neskončilo. Prohráli jsme tak úvodní zápas, ale nevěšme hlavy. Sezona je dlouhá.;)

ostatní zápasy 1. kola: Košíře - Vysočany 2:3, Atomovej brouk - Sever 1:3, Hustlaz Pimpz - Mystique D. 1:8, Nikdo nikde - Karcinogenní 4:3, Green tyros - Pajzovna 2:5 .

komentář rozhodčího: . Ve vyrovnaném utkání podržel tým Oranjes gólman, který předváděl výborné zákroky a dokonce vstřelil gól. Druháci sice více času drželi míč, ale přes dobře organizovanou obranu soupeře se neprosadili.

2.kolo

Pajzovna - AFK Druháci                  3:2   ( 0:1 )
B.: 27., 50. Kropelnický

Komentář: K tomuto zápasu jsme nastoupili ve stejné sestavě jako minule až na Váchala. A od prvních minut to byl vyrovnaný boj. Šance střídala šanci na obou stranách. Výborně vynikal v bráně Vosyka a obranná dvojka Bruckner se Šmídem. V záloze vytvářel jednu šanci za druhou pro Kropelnického Machač se Šípkem. A byli jsme to právě my kdo se ve 27. minutě ujal vedení po dlouhé přihrávce přes celé hřiště Šmída na Kropelnického, který se obtočil kolem obránce a bylo to 0:1. Po poločase jsme si řekli, že musíme dát rychle druhou branku, ale opak byl pravdou. Hned po 3 minutách už jsme prohrávali 2:1. Začali jsme ale bojovat a pořád jsme stříleli na bránu soupeře. Přesný pokus se podařil Kropelnickému až v 50. minutě, kdy svůj aut přesně načasoval Machač a bylo opět vyrovnáno. 2:2. V závěru jsme chtěli strhnout vítězství na svou stranu, ale za přílišnou snahu jsme dostali facku. 2 minuty před koncem prošel soupeřův hráč od půle až k bráně a bylo rozhodnuto. V závěru nastřelil ještě Šípek tyčku a to bylo všechno. I přes další prohru se mi výkon všech velmi líbil.

ostatní zápasy 2. kola: Vysočany - Karcinogenní 1:1, Mystique Din. - Nikdo nikde 2:3, Oranjes - Hustlaz Pimpz 2:0, Sever - Green tyros 2:0, Košíře - Atom. brouk 0:6.