7.liga - skupina J

1.kolo

AFK Druháci - Opatoff A K 8:2 ( 1:0 )
B.: 32., 44., 48. Kropelnický, 22. ,56. Šmíd, 39., 59. Bruckner, 49. Váchal

Komentář: První utkání, první výhra. V to jsme doufali už od začátku zápasu. A první dvacetiminutovka byla taková oťukávací a sehrávací. Bylo vidět, že oba dva týmy spolu dlouhou nehráli a nebyli dost sehraní. První kombinace začali padat až okolo 20. minuty, kdy nejdříve zahrozili 2x hosté, ale brankář Vosyka dokázal obě akce zneškodnit. Ve 22. minutě se však síť rozvlnila poprvé a to za soupeřovým golmanem, když Šmíd otevřel skore krásnou střelou na 1:0. Do půle to bylo vše. Řekli jsme si, že když ubráníme soupeřovu nebezpečnou střelu z dálky a budeme se dopředu vysouvat ve více lidech můžeme uspět. A to jsme udělali a rázem to byl jinej fotbal. Nejprve po chybě golmana ve 32. minutě zvýšil Kropelnický. O 5 minut později soupeř snížil po zmatku před brankou ale pak jsme stříleli goly my. Nerozbitná obrana Bruckner-Dlouhý-Švec rozebírali akce hostů a tvořili akce naše. Ve 39. minutě po roku Šmída skoroval Bruckner, potom se nebezpečnou střelou asi z 20-ti metrů blýsknul Dlouhý. Ve 44. minutě dostal Kropelnický balon do běhu od Šmída obhodil si brankaře a bylo to již 1:4. O 4 minuty později si vzal balon opět Kropelnický a krásnou ranou levačkou zvýšil na 5:1. Po rozehrávce soupeře sebral balon Hrubý nahrál Švecovi ten hlavičkou na Kropelnického, ten si povodil brankáře a dva protihráče, přihrál volnému Váchalovi a ten skoro do prázdné brány skoroval. V 54. minutě soupeř zkorigoval výsledek na 6:2, když se vrátil pouze jen Dlouhý a brankář Vosyka byl na vše krátký. Ale poslední 2 tečky jsme udělali my. Nejdříve Šmíd hlavičkou a poté Bruckner znovu jako přes kopírák ukončil skore na 8:2. Hvězda Druháků: celý tým..;)

ostatní výsledky 1.kola: Horsis heads - Cerveza 18.FC 0:1, Dropa - Tus pelotas 2:5, Hell Avalanche - Noťa 1:4, Hosthunters - Lucián 2:3, Laxní přístup - Kunratickej odkaz 4:4

komentář rozhodčího: Vyrovnaná první půle. Ve druhém dějství hostující tým položily čtyři góly inkasované během 10 minut a zápas dostal jednopznačný průběh. Hosté mohou být vděční svému brankáři, že příděl byl "jen" osmigólový.

2.kolo

Dropa FC - AFK Druháci 1:5 ( 0:1 )
B.: 36., 52. Kropelnický, 19. Hrubý, 40. Machač, 47. Hradecký

Komentář: K tomuto zápasu jsme nastoupili poněkud netradičně v Běchovicích. A ještě pozdě v 19:30. Ale nám to nevadilo. Prvních 20 minut bylo hodně vyrovnaných. Střely, šance a fauly na obou stranách. Po několika nepřesných střelách jsme šli do vedení zásluhou Hrubého po přistrčení Kropelnického. Hrubý tak konečně protrhl střeleckou neúspěšnost. Poločas tak skončil 0:1. Do druhé půle jsme šli s tím jako minulý zápas. A to se opět podařilo. Nejprve Švec spálil tutovku. Pak se několikrát výborně zastřeloval Bruckner. Všichni střílelo jak se dalo. Ve 36. minutě krásně Švec uvolnil Kropelnického a ten podél golmana zvýšil na 0:2. O 4 minuty později přišel zlomový bod zápasu. Když krásnou kombinaci Šmída, Brucknera a Machače zastavila ruka domácího hráče a kopala se penalta. Tu s přehledem Machač proměnil a bylo to už 0:3. O necelých 7 minut později, kdy Kropelnický dostal balon od Hrubého za obranu střílel a domácí hráč opět zahrál rukou a byla to druhá ruka. K penaltě se postavil pro změnu Hradecký a ten do stejného místa proměnil - 0:4. Do konce zápasu padli ještě 2 branky. Nejdříve jsme inkasovali na 1:4 a pak na konečných 1:5 uzavřel krásnou střelou Kropelnický. Hvězda Druháků : Vosyka

ostatní zápasy 2. kola: Opatoff - Hell Avalanche 7:2, Lucián - Laxní přístup 3:4, Cerveza - Hosthunters 2:4, Noťa - Horsis heads 4:5, Tus pelotas - Kunratickej odkaz 7:3

komentář rozhodčího: Zápas průměrné úrovně, ve kterém měli vyšší počet gólových příležitostí Druháci. O konečném výsledku se rozhodlo až ve druhé pli, kdy za stavu 2:0 kopali Druháci dvě penalty za ruku a obě proměnili.

3.kolo

AFK Druháci - Tus Pelotas 4:4 ( 1:2 )
B.: 36., 38. Kropelnický, 22. Bruckner, 55. Šmíd

Komentář: Ke 3. zápasu sezony jsme nastoupili plní optimismu a s tím, že Tus Pelotas jsou asi nejsilnějším týmem skupiny. A hned od prvních minut to bylo znát. V 5. minutě jsme inkasovali poprvé - 0:1. Poté se hrálo nahoru dolu. Když selhala obrana zasáhl brankář Vosyka. Když selhal brankář zasáhla obrana. V tomto ohledu na jedničku. Dopředu jsme měli také šance ale běhaví soupeři nám dělali potíže a bylo to znát i na některých hráčích. Hlavně fyzicky. Po několika nepřesných střelách, akcích a nahrávkách přišla chvíle Ludi Brucknera. Potáhl míč přes celé hřiště a z dálky překonal brankaře krásnou střelou - 1:1. Ale byl to soupeř, který měl poslední slovo do půle. Po zmatcích brankáře s obranou jsme si dali gol vlastně úplně sami - 1:2. Do druhé půle se nastoupilo s tím, že vývoj zápasu otočíme a pokusíme se vyhrát. Ale hned ve 3. minutě druhého poločasu jsme inkasovali po třetí. 1:3. Ale pak jsme vzali iniciativu zápasu do svých rukou my. Krásně se kombinovalo všichni hráči se pohybovali na hřišti výborně. Ve 36. minutě krásně uvolnil Šmíd Kropelnického a ten snížil na 2:3. Hned na to jsme soupeři odebrali balon a kopal se roh. A z něj po pasu Kropelnického krásnou ranou trefil Bruckner tyč. O necelé dvě minuty Kropelnický srovnal na 3:3. Ve 44. minutě všal přišel zlomový bod zápasu. Po dlouhém zápasu soupeře se do souboje vrhl Vosyka, ale při dopadu na zem si zlomil nohu. "Doktora" na konec odvezli do nemocnice a my jsme zbylou čtvrt hodinu dohrávali s 5-ti chlapi do pole a do brány zaskočil Bruckner. A na všech to bylo vidět. Hrubý a Švec se zapojovali do hry více a Hradecký makal jako myš. Všichni makali. Posledních 15 minut jsme chtěli dohrát za zranivšího Vosyku. Důstojně a vyhrát zápas, ale podařilo se nám alespoň srovnat. Když z uctivé vzdálenosti vyrovnal hrdina zápasu Šmíd.
Hvězda zápasu: Šmíd

ostatní zápasy 3. kola: Horsis heads - Opatoff 3:4, Hell Avalanche - Dropa 2:8, Hosthunters - Noťa 0:5, Laxní přístup - Cerveza 3:0, Kunratickej odkaz - Lucián 4:5

komentář rozhodčího: Ukání hrané v ryclém tempu, kde vždy za kratší konec tahali Druháci. Ovšem pokaždé se jim povedlo vyrovnat a nakonec se oba týmy rozešly smírně 4:4.

4.kolo

AFK Druháci - Hell Avalanche 5:0 ( 3:0 )
B.: 3., 12., 42. Kropelnický, 27. Machač, 37. Hrubý

Komentář: K tomuto zápasu jsme nastoupili jenom v 6 lidech. Tedy tak akorát. Do brány se musel postavil Bruckner a podle výsledku vidíte, že mu to šlo. I když jak fanoušci říkali "Ty woe Luďo přijela návštěva k Vatikánu ne???" Protože mu to tam zvonilo jak na zvonici. Ale k samotnému zápasu. Už od prvních minut jsme byli aktivnější. A už ve 3. minutě rozvlnil síť Kropelnický po 3. dorážce. Soupeř začal také mírně kombinovat. Ale gól nepadl. Ve 12. minutě už to bylo 2:0, kdy krásnou kombinaci Šmída s Hradeckým zakončil do prázdné brány Kropelnický. Do poločasu bylo i mnoho soupeřových šancí, ale obrana v čele se Šmídem fungovala na jedničku a když selhala byl tam připravený Bruckner nebo tyč. Do poločasu jsme se trefili ještě jednou. Po kombinaci Hrubého s Kropelnickým zakončoval Machač - 3:0. Do půle se šlo s lepším pocitem. Začátek druhého poločasu jsme ale vypustili a jen díky soupeřové neschopnosti vstřelit branku to bylo stále tolik kolik to bylo. Ve 37. minutě jsme ale opět rozjeli svoji kombinaci do které se zapojit celý tým a Hrubý zvýšil už na 4:0. O 5 minut později jsme skórovali po páté a naposled. Po dlouhém pasu Brucknera zakončil opět do prázdné brány Kropelnickýl. A od 42. minuty do bylo od nás velmi pasivní. Soupeř se dral do předu a chtěl alespoň čestný úspěch. Marně. A tak jsme si zajistili další důležité dva body.

ostatní výsledky 4. kola: Dropa - Horsis heads 4:3, Tus pelotas - Lucián 3:3, Cerveza - Kunratickej odkaz 0:6, Noťa - Laxní přístup 2:2, Opatoff - Hosthunters 1:1

komentář rozhodčího: Stálá územní převaha domácích vyústila v pět gólů. Rozdíl mezi oběma týmy byl výrazný, i když hosté by si čestný úspěch zasloužili.

5.kolo

Horsis Heads - AFK Druháci 1:9 ( 1:4 )
B.: 43., 49., 55. Hrubý, 10., 24. Šmíd, 16., 50. Kropelnický, 6. Bruckner, 35. Machač

Komentář: K tomuto zápasu jsme nastoupili v 5-ti hráčích a s golmanem opět Brucknerem. Po 3 minutách ale přišli Kropelnický s Dlouhým, protože se opozdili na zápase. Dlouhý se postavil do brány, ale to už jsme prohrávali 1:0. Ale jakmile jsme se dostali do optimálního počtu začali jsme soupeře drtit přesnou kombinací a efektivitou v koncovce. Omlouvám se ale v tomto komentáři nebudu popisovat branky, protože už si je nepamatuju. Sory kluci, že si tentokrát nic nepřečtete, ale příští kolo to napravim. Ale padali krásný branky. Soupeř nevěděl co má hrát až na pár nebezpečných výpadů. My jsme si pohlídali 2 body a to je důležitý. I 9 branek na kontě je dost dobré. Takže se ještě jednou omlouvám, ale nejde to vždy. :D

ostatní zápasy 5. kola: Hell Avalanche - Tus Pelotas 0:5, Hosthunters - Dropa 7:3, Laxní přístup - Opatoff 4:2, Kunratickej odkaz - Noťa 0:6, Lucián - Cerveza 3:3

komentář rozhodčího: Zápas byl odehrán férově. Protože Druháci měli jasně navrch, bylo otázkou jen kolik gólů padne do sítě domácích.

6.kolo

AFK Druháci - Hosthunters 8:0 ( 3:0 )
B.: 6., 8., 35., 50., 52. Bruckner, 15., 52. Kropelnický, 49. Hradecký

Komentář: K tomuto zápasu jsme nastoupili s 6 hráči. Tedy tak akorát. Naši 3 zranění hráči nemůžou hrát tak musíme hrát tak jak se dá. Podle tabulkových předpokladů hovořil zápas jasně v náš prospěch. A také to od prvních minut bylo na hřišti vidět. Už v 6. minutě přihrával Kropelnický před prázdnou bránu Brucknerovi a ten skoroval na 1:0. O 2 minuty jsme vedli už 2:0 a byla to akce jak přes kopírák. Soupeř ze začátku vůbec nevěděl kdo je. V 15. minutě už to bylo 3:0, když aktéři z předchozích gólových šancí si vyměnili pozice a Kropelnický krásnou střelou zvýšil. Do poločasu jsme jenom kontrolovali. Nastoupili jsme s obranou dvojicí Šmíd - Hradecký a předvedli opravdu vynikající výkon. Nikoho za sebe nepustili. Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že chceme zvýšit náskok a hlavně žádný gol neinkasovat. Ve 35. minutě Jsme předvedli krásnou kombinaci na jejímž konci byl Bruckner, který svou dalekonosnou střelou zvýšil už na 4:0. Pak přišla 13-ti minutovka plná klidných kombinací na obou stranách. Ale je nutno podotknout, že to co jsme zahodili za tutovky tomu se musel divit každý. Do prázdné brány nedal Kropelnický, ale i Machač, který byl hodně aktivní. Ve 48. minutě jsme ale nasadili smrtící tempo. Soupeř se nestačil divit, co že to tam provádíme. Nejdříve dával Bruckner opět do prázdné brány. O minutu později zvyšoval pěknou střelou Hradecký. V 50. minutě už to bylo 7:0, když se i trochu šťastně dostal k balonu po přihrávce Šmída Bruckner a černou 4 minutovku hostů uzavřel Kropelnický střelou do brány.
Hvězda Druháků: Bruckner ( 5 gólů, 1 asistence )

ostatní zápasy 6. kola: Tus Pelotas - Cerveza 1:1, Noťa - Lucián 2:3, Opatoff - Kunratickej odkaz 10:0, Dropa - Laxní přístup 2:3, Hell Avalanche - Horsis heads 2:0